Dlaczego warto?

Home Staging to sztuka  modelowania przestrzenią.  Kreowanie aranżacji to delikatny lecz bardzo wdzięczny zabieg. Przemyślana, dobrze zaplanowana i przeprowadzona metamorfoza sprawi, że miejsce do mieszkania zmieni się w miejsce do życia.

Home Staging to przede wszystkim dopasowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb klienta. Szukając wymarzonego miejsca, w którym spędza się większość swojego życia, klienci kierują się swoimi marzeniami, szukają idealnej wizji. Home Staging sprawi, że to marzenie zmieni się w rzeczywistość, gdyż jest to nie tylko odświeżenie wnętrza a głęboko przemyślana metamorfoza uszyta na miarę potrzeb twojego potencjalnego klienta. Zaczynając od głębokiej analizy preferencji, poprzez stworzenie koncepcji, na nadzorowaniu prac budowlanych kończąc.

Cały ten proces sprawi, ze zyskasz nie tylko wizerunkowo, ale przede wszystkim finansowo. Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybciej i skuteczniej, musisz zaprezentować je w sposób bardziej atrakcyjny dla kupujących. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomościom potrzeb klientów wyeksponuję walory, dzięki którym każda przestrzeń stanie się atrakcyjna a Twoja oferta szybko wyróżni się w morzu przeciętnych, źle przygotowanych ofert konkurencji. W szczególności w dobie kryzysu przeciętność jest niewystarczająca.

Indywidualne podejście, kompleksowa obsługa podparta wieloletnim doświadczeniem oraz fachowość to cechy Show My Home. Zaufaj nam, wspólnie stwórzmy przestrzeń marzeń.

Gdańsk / Trójmiasto
bk@showmyhome.pl
+48 695 542 296
Instagram
Facebook