O FIRMIE

Doświadczenie w połączeniu ze świeżym spojrzeniem. Inżynierska precyzja połączona z artystyczna delikatnością. Nazywam się Basia Król i jestem założycielką Show My Home.

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierii sanitarnej. Dodatkowo ukończyłam studia na kierunku Power Engineering na Uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Hobbystycznie pasjonuje się jeździectwem, wielokrotnie startowałam w zawodach jeździeckich  w ujeżdżeniu. Ponadto od dawna zgłębiam wiedzę w dziedzinie architektury wnętrz oraz designu.

Przez wiele lat pracowałam jako inżynier, najpierw projektując innowacyjne metody wytwarzania zielonej energii, później przy budowie zaawansowanych systemów sanitarnych. Całe moje życie było przeplecione dwoma skrajnie różnymi aczkolwiek pięknymi w swojej specyfice światami. Z jednej strony świat liczb, inżynierskich rozwiązań i skomplikowanych procesów, z drugiej strony konie ze swoją majestatycznością oraz dzikością natury.  Na każdym kroku otoczona byłam ludźmi ambitnymi, przepełnionymi pasją oraz poświeceniem. To właśnie na bazie tych doświadczeń, z których do dziś czerpie pełnymi garściami, powstało Show My Home. Miejsce pełne precyzji, pasji, ambicji ale zarazem spokoju i gracji. Miejsce, w którym kreujemy marzenia.

Gdańsk / Trójmiasto
bk@showmyhome.pl
+48 695 542 296
Instagram
Facebook