KLIENCI INDYWIDUALNI

Doradztwo, osobisty nadzór nad wykonawstwem i pełne wsparcie na każdym etapie metamorfozy Twojej inwestycji. Wybierając tę opcję zdejmę z Twoich barków cały ciężar związany z metamorfozą. Dzięki doświadczeniu w budownictwie, znajomości rynku i indywidualnemu zaangażowaniu w Twój projekt osobiście przeprowadzę Cię przez inwestycję unikając błędów, nerwów i nie narażając Cię na niepotrzebne wydatki.

Niezależnie od tego, czy konieczny jest generalny remont czy lekkie odświeżenie wnętrza, możesz liczyć na moje pełne wsparcie i zaangażowanie.

Przy wyborze tej opcji rozpoczynamy od spotkania i wizji lokalnej, na podstawie których przygotuję wstępną analizę służącą stworzeniu wspólnej strategii działań. Zwieńczeniem pierwszego etapu jest przygotowanie szczegółowego raportu, w którym przejrzyście opisane będą proponowane przeze mnie zmiany niezbędne do przeprowadzenia metamorfozy i sposób ich wykonania oraz lista zakupów. Całość przygotuję w taki sposób, abyście nie mając dużego doświadczenia w tej branży i nie znając fachowego słownictwa w pełni wykorzystali opracowanie.

Powyższy raport będzie przygotowany w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie specjalisty z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi, który pisemnie zatwierdzi dokument.

Drugi etap to faza realizacji, który rozpoczyna się od stworzenia harmonogramu umożlwiającego nam zaplanowanie prac oraz bieżącą kontrolę ich przebiegu. Dotrzymanie terminów i oczekiwanej jakości jest możliwe tylko we współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi wykonawcami. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie siatki zaufanych partnerów, którzy mają wiedzę i możliwości, aby stawić czoła największym wyzwaniom. Potwierdzeniem ich profesjonalizmu jest udzielana gwarancja jakości na wykonane prace na minimum 5 lat.

Zwieńczeniem całej metamorfozy jest jeden z najważniejszych z elementów całej inwestycji- House Staging i profesjonalna sesja fotograficzna. Zaaranżuję wnętrze szyte na miarę pod Twojego klienta, by to Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle konkurencji. Dzięki temu szybko osiągniesz swój cel biznesowy i wpiszesz się w moje portfolio projektów zakończonych pełnym sukcesem.

Gdańsk / Trójmiasto
bk@showmyhome.pl
+48 695 542 296
Instagram
Facebook